Volná místa

Logo Tesla

TESLA BLATNÁ,a.s. přijme nové pracovníky na pozici elektrotechnik-technolog a elektrotechnik-programátor. Bližší informace v obsahu článku.

Elektrotechnik – technolog

Volná místa : 2
Požadované vzdělání: elektrotechnické
Pracovněprávní vztah : HPP
Směnnost : 2 směny
Minimální stupeň vzdělání : střední odborné – elektro, středoškolské – elektro
(vhodné pro absolventy středních, ale i vysokých škol)
Doba zaměstnání od 1.9. 2018

Mzdové rozpětí : 19.000,- až 23.000,- Kč / měsíc
Pracovní náplň :
– sestavování a oživování řídících modulů pro ruční nářadí
– údržba a nastavování testovacích přípravků pro elektroniky
Požadujeme: samostatnost, pečlivost, znalost AJ výhodou

Nabízíme velice zajímavou práci v prosperující ryze české soukromé firmě s dlouhodobou tradicí a perspektivou, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, týden dovolené nad rámec ZP.

Po zapracování a oboustranné spokojenosti možnost dalšího zvyšování mzdy.
Kontakt: Margita Ozaňáková – HR manager, tel. 383 415 380, ozanakova@tesla-blatna.cz

Elektrotechnik – programátor
Volná místa : 1
Požadované vzdělání : elektrotechnik
Minimální stupeň vzdělání : středoškolské – elektro, VŠ – elektro (vhodné pro absolventy – zaškolení)
Mzdové rozpětí : 21.000,- až 23.000,- Kč / měsíc

Pracovní náplň:
– programování a údržba osazovacích automatů
– programování AOI zařízení – (optická kontrola součástek )
– zajišťování kvality výroby